گروه محصولات

بیمه تکمیلی کالا


با توجه به شرایط متنوع ارسال کالا در باشگاه تجاری، تمهیداتی مبنی بر ارسال امن و مطمن کالاهای حساس و آسیب پذیر در نظر گرفته شده است.
به موجب این امکان، در صورتی که گزینه ­ی "حمل کالا با بیمه­ ی تکمیلی" انتخاب شده باشد، باشگاه تجاری رشد خود را متعهد می­داند چنانچه کالا در جریان حمل کالا از شهر مبدأ به شهر مقصد، از بین رفته یا دچار آسیب شده باشد و یا مشتری در رابطه با این خطرات هزینه ای متحمل شده باشد، خسارت وارده را جبران نماید.
لازم بذکر است، گزینه­ ی "حمل کالا با بیمه­ ی تکمیلی" برای روش ارسال "باربری" قابل درخواست می­ باشد. همچنین تعهدات باشگاه و جبران خسارت در صورتی قابل پیگیری و حصول است که برگه­ ی صحت و سلامت کالا در زمان تحویل، توسط مشتری امضا نشده باشد.لذا بایستی مشتریان محترم در زمان تحویل، کالای خود را با دقت بازرسی کرده و در صورت وجود هرگونه خرابی از دریافت کالا خودداری کرده و مراتب را به پشتیبانان باشگاه اطلاع دهند. در این صورت مشتریان تنها با باشگاه طرف حساب بوده و باشگاه نیز همواره تلاش خواهد کرد تا کیفیت و سرعت خدمات بیمه تکمیلی در جبران خسارت و ارتباط با مشتریان در حداکثر ممکن باشد.
 

درباره باشگاه تجاری رشد
 ▪️ باشگاه تجاری رشد فقط یک‌فروشگاه آنلاین نست.جامعه ای است  که در بستر فضای مجازی گرد هم آمده اند،تا با تبادل مهارت ها،خدمات و کالا، علاوه بر رفع نیازهایخود،کسب درآمد کنند.ما اعتقاد داریم یک شرکت خوب می کوشد،بهترین کالا و خدماتراعرضه کند. ولی یک شرکت عالی در کنار عرضه ی بهترین کالا و خدمات، می کوشد جهان را به جای بهتریبرای زندگی تبدیل کند.

تماس با ما

📞                    021-44589462
📧                info@roshdbc.ir
🏠    تهران-تهرانسر-بلوار اصلی نبش 
           کوچه آقاکثیری (چهارم)  پلاک
           209 ساختمان مهرگان-واحد3