گروه محصولات

حریم خصوصی


باشگاه تجاری رشد همواره بر حفظ اطلاعات و حریم خصوصی اعضا، تامین کنندگان و سهام داران خود تاکید ویژه دارد.
 
عضویت در باشگاه تجاری رشد در قالب 3 نوع عضویت عادی، سهام دار و تامین کنندگان دسته بندی می شود.
به منظور ارائه هر چه بهتر و مناسب تر خدمات لازم است تا متناسب با نوع عضویت، اطلاعاتی از کابران دریافت شود. شما به عنوان یکی از اعضای باشگاه تجاری رشد برای ایجاد حساب کاربری، اطلاعاتی نظیر شماره تلفن و ایمیل و آدرس وارد خواهید کرد که تنها برای ارائه‌ی خدمات بدون نقص از طرف باشگاه کاربرد دارند و نزد ما محفوظ خواهند ماند. به منظور ارائه پیشنهادات متناسب با توانایی ها و شرایط هر عضو و همچنین برآورد جامعه ی آماری اعضای باشگاه، از هریک از اعضا درخواست می شود تا اطلاعاتی از قبیل سن،شغل و وضعیت تاهل خود را وارد کنند.
همچنین برای عضویت تامین کنندگان و سهام داران علاوه بر موارد ذکر شده، وارد کردن اطلاعاتی از قبیل کالا و خدمات قابل عرضه،سقف سرمایه گذرای و ...الزامی می باشد. با ثبت این اطلاعات، اعضاء ضمن اطمینان از محفوظ بودن اطلاعات خود نزد باشگاه، به باشگاه این اختیار را می دهند تا از این اطلاعات جهت برقراری ارتباط با آن ها استفاده نماید.
باشگاه تجاری رشد هویت شخصی اعضاء را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.
 
 
درباره باشگاه تجاری رشد
 ▪️ باشگاه تجاری رشد فقط یک‌فروشگاه آنلاین نست.جامعه ای است  که در بستر فضای مجازی گرد هم آمده اند،تا با تبادل مهارت ها،خدمات و کالا، علاوه بر رفع نیازهایخود،کسب درآمد کنند.ما اعتقاد داریم یک شرکت خوب می کوشد،بهترین کالا و خدماتراعرضه کند. ولی یک شرکت عالی در کنار عرضه ی بهترین کالا و خدمات، می کوشد جهان را به جای بهتریبرای زندگی تبدیل کند.

تماس با ما

📞                    021-44589462
📧                info@roshdbc.ir
🏠    تهران-تهرانسر-بلوار اصلی نبش 
           کوچه آقاکثیری (چهارم)  پلاک
           209 ساختمان مهرگان-واحد3