گروه محصولات

مقاله ها

183/1398
سیستم همکاری در فروش

همکاری در فروش یا Affiliate Marketing مدلی از بازاریابی برپایه پرداخت پورسانت به شخصی است که مشتری را معرفی می کند. این شخص ممکن است با نام ها و عناوینی مانند همکارِ فروشنده، بازاریاب، نماینده فروش، Affiliate Marketer یا صدها نام مشابه دیگرشناخته شود. در این مقاله قصد داریم دید روشن تری به این نوع بازاریابی کسب کنیم. تعریف این مدل بازاریابی بسیار ساده است، یک بازاریاب، در ازای فروش محصول یا خدماتی که به دست مشتری نهایی میرساند، پورسانت و یا حق کمیسیونی را از صاحب کسب و کار، تاجر،تولید کننده و ... دریافت میکند. بنابراین، اگر هیچ خدمت یا محصولی برای فروش ندارید و قصد ایجاد کسب و کار اینترنتی دارید، می توانید محصول با ارزشی پیدا کرده، بعنوان افیلیت مارکتر در سود فروشش سهیم شوید. از سوی دیگر، اگر محصول یا استارتاپی دارید اما توان مالی جذب یک دیجیتال مارکتر را ندارید، میتوانید با پیشنهاد شراکت در سود، از خدمات تخصصی یک بازاریاب اینترنتی حرفهای استفاده کنید.

133/1398
نسل چهارم بازاریابی

در این عصر، پیشرفت های فناورانه و توسعه فناوری اطلاعات در بازارهای کنونی موجب تغییر پارادایم ها شده است. امروز، رسانه های اجتماعی بیش از شبکه های تلویزیونی بیننده دارد و مشتریان به جای اعتماد به تبلیغات برندها، با همتایان خود در بستر رسانه های اجتماعی به تبادل اطلاعات و گفت وگو میپردازند و به یکدیگر بیش از تولیدکنندگان اعتماد دارند. امروز، صدای مشتری رساتر از قبل شده و میزان نفوذ آن در دیگران و قدرت تأثیر آن بر شرکت ها بیش از گذشته شده است. امروز، بیش از اینکه نگران باشیم که محصولمان موردپسند مشتری است یا نه، باید دغدغه نشان دادن شخصیت واقعی برندمان، توجه به علایق و حیطه اجتماعی اطراف مشتری و بازارهای بی مرزی را داشته باشیم که، دیر یا زود، کسب وکار ما را به خود درگیر می کنند. بنابراین، ضروری است که بیاموزیم چگونه متناسب با این شرایط عمل کنیم و درحقیقت، آموزه های بازاریابی نسل چهارم را اجرا کنیم


درباره باشگاه تجاری رشد
 ▪️ باشگاه تجاری رشد فقط یک‌فروشگاه آنلاین نست.جامعه ای است  که در بستر فضای مجازی گرد هم آمده اند،تا با تبادل مهارت ها،خدمات و کالا، علاوه بر رفع نیازهایخود،کسب درآمد کنند.ما اعتقاد داریم یک شرکت خوب می کوشد،بهترین کالا و خدماتراعرضه کند. ولی یک شرکت عالی در کنار عرضه ی بهترین کالا و خدمات، می کوشد جهان را به جای بهتریبرای زندگی تبدیل کند.

تماس با ما

📞                    021-44589462
📧                info@roshdbc.ir
🏠    تهران-تهرانسر-بلوار اصلی نبش 
           کوچه آقاکثیری (چهارم)  پلاک
           209 ساختمان مهرگان-واحد3